SLS – Scandinavian Language School

Výběr pracovníků

Hledáme odborníky z různých evropských zemí pro práci v jakémkoliv oboru.

Jazyková škola

V naší jazykové škole nabízíme odborníkům potřebné jazykové zázemí.

Kariéra pro zdravotní sestry/ošetřovatele

Najmeme zdravotní sestry/ošetřovatele, naučíme je jazyk a najdeme jim pracovní místa v Norsku a Švédsku.
Studium s místním lektorem a zároveň s rodilým norským mluvčím nám pomohlo k hlubokému porozumění cizímu jazyku. Zdravotní sestra Ramona / Po absolvování SLS kurzů pracuje v Norsku

Jelikož mám ráda výzvy, začala jsem hledat firmy, které by mi pomohly jak s výukou jazyků, tak s hledáním pracovního místa v norském zdravotnictví. Věděla jsem, že to nebude snadné. Po pár neúspěšných pokusech, kdy se zdálo, že je vše ztraceno, jsem objevila společnost SLS (Scandinavian Language School) a od té doby vše běželo jak po drátkách.

O NÁS

Selection and Language services

SLS - Selection and Language Services
SLS – Scandinavian Language School – je společnost norského původu, která má více než 12 let zkušeností s vyhledáváním pracovníků pro různé hospodářské sektory, které čelí nedostatku kvalifikovaných zaměstnanců a hledají proto stálý nebo dočasný personál. Najatým pracovníkům zajišťuje SLS také výuku skandinávských jazyků. Společnost již vybrala více než 1 500 odborníků z Litvy, Lotyšska, Polska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Maďarska, Slovenska a Španělska, úspěšně je naučila cizímu jazyku a nabídla jim pracovní místa ve Švédsku a Norsku.

Jaké výhody můžeme nabídnout vaší firmě?

Najdeme správné lidi, které potřebujete, naučíme je jazyk a postaráme se o jejich další rozvoj.

Jak můžeme posunout vaši kariéru?

Vaši kariéru nastartujeme výukou cílového jazyka, pomůžeme vám při výběru pracovního místa a podpoříme vás při nástupu do vašeho nového působiště.

Zaujaly vás naše služby? Kontaktujte nás!

REFERENCE

Co říkají naši B2B zákazníci o SLS kurzech

Zákazníci SLS sází na vztah založený na otevřené a poctivé filozofii partnerství a spolupráce, který je ověnčený naším odhodláním poskytovat vysoce kvalitní služby.

Home