SLS – Scandinavian Language School

Výber personálu

Vyberáme špecialistov z rôznych európskych krajín, ktorí chcú pracovať v inom hospodárskom prostredí.

Jazyková škola

Špecialistom zabezpečujeme potrebné jazykové vzdelanie v našej jazykovej škole.

Kariéra pre sestry

Robíme nábor všeobecných zdravotných sestier, učíme ich jazyk a zabezpečujeme im pracovné miesta v Nórsku a Švédsku.
Skutočnosť, že sme mali možnosť naraz pracovať s miestnym lektorom a rodeným nórskym lektorom nám veľmi pomohla hlbšie porozumieť cudziemu jazyku. sestra Ramona / Po absolvovaní kurzov SLS pracuje v Nórsku

Keďže mám rada výzvy, začala som hľadať spoločnosti, ktoré by mi pomohli s jazykovou prípravou a hľadaním pracovného miesta v nórskom zdravotníctve. Vedela som, že to nebude ľahké. Napokon, po niekoľkých neúspešných pokusoch, keď sa zdalo, že všetky dvere sa zatvárajú, som objavila spoločnosť SLS (Scandinavian Language School), a odvtedy to už šlo ako po masle.

O NÁS

Selection and Language services

SLS - Selection and Language Services
SLS – Scandinavian Language School – je pôvodne nórska spoločnosť s viac ako 12 rokmi skúseností v oblasti výberu personálu a výučby škandinávskych jazykov pre rôzne podnikateľské sektory, v ktorých je nedostatok kvalifikovaných zamestnancov a ktoré potrebujú trvalú alebo dočasnú pracovnú silu. Spoločnosť doteraz vybrala, úspešne naučila cudzí jazyk a ponúkla prácu vo Švédsku a Nórsku viac než 1 500 špecialistom z Litvy, Lotyšska, Poľska, Bulharska, Rumunska, Chorvátska, Maďarska, Slovenska a Španielska.

Čo to znamená pre váš podnik?

Nájdeme vám tých správnych ľudí, naučíme ich jazyk a postaráme sa o ďalší rozvoj.

Čo to znamená pre vašu kariéru?

Vytvárame vám cestu k vašej kariére tým, že vás naučíme cieľový jazyk a poskytneme vám podporu od výberu až po váš príchod na nové pracovné miesto.

Zaujali vás naše služby? Kontaktujte nás!

ODPORÚČANIA

Čo o službách SLS hovoria naši B2B klienti

Svojím rozhodnutím spolupracovať so SLS si naši klienti vyberajú vzťah založený na filozofii spolupráce, otvorenosti a čestného partnerstva a naše nasadenie poskytovať vysokokvalitné služby.

Domov